Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Byt: 2-izbov�
Trnava,
[Predaj] Zaraden: 19.10.2017
 
Poet izieb 2
Poet kpen 1
Poet balknov 1
Poet gar 1
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 2i byt, 54 m2, II. NP., s priestrannou terasou, garážou, pivničnou kobkou vo viladome v časti Na Výslní v Bielom Kostole len 3 km od Trnavy. Bytová jednotka s otvorenou dispozíciou a veľkým vidieckym priestorom na terase, ktorá je JV orientácie a z polovice zastrešená poskytuje vlastníkom potrebné súkromie a relax. Dispozícia bytu: schodisko, vstup do bytu, chodba, samostatná toaleta, kúpeľňa, spálňa, kuchyňa s komorou a obývacia izba so vstupom na terasu. Na prízemí sa nachádza garáž s automatickou bránou a pivn. kobkou a jedno parkovacie miesto pred tehlovým byt. domom. Bonusom bytu sú: otvorená dispozícia, veľký vidiecky priestor, garáž, súkromie a už zastavané a upravené okolie s reštauráciou v dosahu bytu.

PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.
Rozloha: 54
Cena: 94.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 21.11.2017