Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 3-izbov�
Horné Otrokovce,
[Predaj] Zaraden: 8.10.2017
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj 3i rodinný dom nachádzajúci sa na kopci nad obcou vedľa obnoveného kaštieľa pod lesom na úpätí JV strany Považského Inovca s ideálnymi možnosťami na pokojné bývanie a relax. Dom s pôvodom historickej cirkevnej školy má zaizolované kamenné základy z miestneho kameňolomu, vysoké stropy a predimenzované múry z pálenej tehly. Nehnuteľnosť prešla rozsiahlou rekonštrukciou: plast. okná, omietky, podlahy, rozvody energií, stropy, s výnimkou strešnej krytiny a má dokončenú predprípravu terasy, plyn. kotla, bezpečnostného systému a krbu. Podkrovie s vysokým a zachovalým krovom je vhodný na vybudovanie ďalšej obytnej časti. Čiastočne podpivničený rodinný dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie. Stojí na mierne svahovitom pozemku so šírkou 24 m a s výhľadom na obec pod ním. Dispozícia nehnuteľnosti je vo fotogalérii. Dostupnosť obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 12 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Rozloha: 135
Cena: 69.500 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 22.1.2019