Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 2-izbov�
Nové Sady,
[Predaj] Zaraden: 2.10.2017
 
Poet izieb 2
Poet kpen 1
Poet balknov 1
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dva pôvodné, samostatné rodinné domy v časti Ceroviny obce Nové Sady okr. Nitra len 10 km od automobilky Jaguar Land Rover. Novší hlavný dom je samostatne stojaca nehnuteľnosť so sedlovou strechou s úžitkovou plochou 95 m2. Dispozícia domu: vstupná hala, oproti vchodu sa nachádza kúpeľňa s toaletou. Vpravo je chodba. Na ľavej strane sa nachádza kuchyňa s jedálňou a za ňou prvá spálňa. Na pravej strane chodby sa nachádza komora s dreveným schodiskom na povalu. Na konci chodby je druhá izba. Na pozemku stojí tiež pôvodný 2i roľnícky dom s komorou a skladom. Za týmto starším domom z nepálenej tehly sa nachádza drevený sklad s dielňou. Vykurovanie zabezpečujú kachle na tuhé palivo, ohrev vody – el. bojler. Hlavný dom, je napojený na vodu z vlastnej studne, el. sieť, má vlastnú žumpu. Prípojka plynu je pred pozemkom. Nehnuteľnosti stoja na oplotenom a mierne svahovitom pozemku južnej orientácie, ktorý je široký 20 m. Nové Sady sú obcou s dobrou občianskou vybavenosťou: MŠ, ZŠ, praktický lekár a dobrou dostupnosťou obce autom: Jaguar Land Rover - 10 km, Nitra - 15 km, Hlohovec - 25 km a Topoľčany - 27 km.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Rozloha: 95
Cena: 45.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 24.11.2017