Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 5-izbov�
Hlohovec, Koperníkova
[Predaj] Zaraden: 2.9.2017
 
Poet izieb 5
Poet kpen 2
Poet balknov 2
Poet gar 2
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj 5i trojpodlažný, rodinný dom s dvojgarážou a bazénom v suteréne domu nachádzajúci sa v tichej lokalite na Koperníkovej ul. v Hlohovci. Dispozičné riešenie: I. NP – fitnes miestnosť, bazén, sauna, 4x sklad, sprcha, toaleta, kotolňa, chodba, schodisko. II. NP – 3x izba, kuchyňa, komora, hosťovská toaleta, kúpeľňa s toaletou, zádverie, šatník, chodba a terasa. III. NP – 2x izba, kúpeľňa s WC, zádverie, šatník, chodba a terasa (dispozícia a výmera domu je vo fotogalérii). Ohrev vody aj podlahové vykurovanie zabezpečuje plyn. kotol alternatívne krb. Výmera rovinatého pozemku východnej orientácie, na ktorom sú všetky IS, je 383 m2. V záhrade, kde sa nachádza zadný prístup k domu stojí drevený altánok a veľká plocha zámkovej dlažby. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Rozloha: 350
Cena: 169.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 24.2.2018