Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 3-izbov�
Hlohovec, Nitrianska
[Predaj] Zaraden: 24.8.2017
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
Poet gar 2
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj rožný, samostatne stojaci 3-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, prístavbou, 2x garážou s montážnymi jamami a pivnicou nachádzajúci sa na frekventovanej Nitrianskej ul. v Hlohovci. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou: nové plastové dvere a okná, radiátory, omietky a čiastočne aj el. rozvody. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol. Dom na rohu ulíc Nitrianska a Kukučínova, ktorého predná časť slúžila ako predajňa je vhodný aj na komerčné využitie. Nehnuteľnosť, ktorá stoji na mierne svahovitom pozemku o výmere 519 m2 a šírke 11 m je prístupná cez vstupy z oboch ulíc.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Rozloha: 85
Cena: 89.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 20.11.2017