Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 4-izbov�
Hlohovec, Koperníkova
[Predaj] Zaraden: 21.7.2017
 
Poet izieb 4
Poet kpen 2
Poet balknov 3
Poet gar 1
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj 4i trojpodlažný, radový rodinný dom so sedlovou strechou a dvojgarážou v tichej lokalite na Koperníkovej ul. v Hlohovci. Dispozičné riešenie: suterén – predsieň, vstupná hala so šatníkom, schodisko, práčovňa a technická miestnosť s plyn. kotlom, vstup do dvojgaráže a vínna klenbová pivnička. Prízemie – hosťovská toaleta, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, loggiou a vstupom na terasu. II. NP – 3x izba, šatník, kúpeľňa s vaňou a toaletou a 2x loggia. Výmera pozemku, na ktorom sú všetky IS, je vrátane predzáhradky a záhrady 400 m2. Dom bol skolaudovaný v r. 1991, prešiel čiastočnou rekonštrukciou: strecha, 2x klimatizácia, plast. okná a terénne úpravy záhrady. Dom je napojený na všetky IS. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje plyn. kotol. Prednosťou nehnuteľnosti je slepá ulica, tichá lokalita, precízne vyhotovenie, záhrada južnej orientácie s krbom a panoramatický výhľad na mesto. Mesačné náklady na prevádzku = 100 €.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Rozloha: 240
Cena: 144.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 24.2.2018