Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rekrea�n� objekt: 3-izbov�
Jablonica,
[Predaj] Zaraden: 1.6.2017
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú, samostatne stojacu oravskú drevenicu v atraktívnom prírodnom prostredí Malých Karpát, v časti Bosý Járok, obce Jablonica, okr. Senica. Nehnuteľnosť, ktorá je vhodne začlenená do prostredia lesa je postavená na betónovom základe s pivnicou (4 m2), má vonkajšie sedenie s ohniskom a hospodársky skladový objekt. Dispozícia chaty: vstupná predsieň so sedením a presklením, oproti sa nachádza kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou, el. bojlerom a radiátorom. Ďalej nasleduje spoločenská miestnosť s kachľami, kompletne zrekonštruovaná kuchyňa v tvare písmena U s indukčnou varnou doskou, el. teplovzdušnou rúrou, mikrovlnou rúrou a vstupom do pivnice. Vedľa kuchyne sa nachádza spací kút s dvoma poschodovými posteľami. Drevené schodisko vedie do podkrovia, kde sa nachádzajú ďalšie štyri postele. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler, vykurovanie keramická pec. IS: el. sieť - 230 aj 380 V, voda (studňa s vodárničkou), odpad - septik. Objekt, ktorý sa predáva s kompl. zariadením a vybavením je chránený bezpečnostným a protipožiarnym systémom. Náklady na prevádzku – 15 € ročne. Chata je postavená na pozemku o výmere 468 m2, ktorý leží na juhovýchodnom svahu Malých Karpát s prístupom po spevnenej makadamovej ceste a bezproblémovým parkovaním pri chate. Prírodné prostredie chaty poskytuje ideálne podmienky na relax a športové vyžitie. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Trnava – 30 min., Senica – 12 min. a Bratislava – 1 hod. Okamžite k dispozícii.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Rozloha: 65
Cena: 59.900 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 22.10.2018