Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 3-izbov�
Orešany,
[Predaj] Zaraden: 1.6.2017
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný 3i samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v tichej časti obce Orešany okr. Topoľčany. Dispozícia domu: predsieň, hala, kuchyňa, komora, kúpeľňa s toaletou a 3x izba. Rodinný dom je čiastočne podpivničený a je pripojený na všetky IS vrátane vlastnej studne. Ohrev vody a vykurovanie zabezpečuje nový plyn. kotol prostredníctvom radiátorov. Dom s hospodárskou budovou je postavený na rovinatom, oplotenom pozemku o výmere 1189 m2, na konci ktorého sa formuje nová ulica s možnosťou predaja jeho časti ako stavebného pozemku. Dostupnosť obce autom: Hlohovec, Piešťany 13 min., Topoľčany 24 min, Nitra 35 min. Orešany ležia v západnej časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny, pri úpätí Považského Inovca, na hornom toku pravostranného prítoku Radošinej.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Rozloha: 90
Cena: 48.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 23.11.2017