Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 3-izbov�
Malé Ripňany,
[Predaj] Zaraden: 27.11.2016
 
Poet izieb 3
Poet kpen 1
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom so sedlovou strechou, predzáhradkou, veľkou záhradou a hospodárskou budovou v tichej časti obce M. Ripňany okr. Topoľčany. IS na pozemku, vrátane vlastnej studne. Dom je postavený do tvaru písmena L a prešiel drobnými stavebnými úpravami: dispozícia nehnuteľnosti, čiastočne rozvody el. siete a vstupné bezpečnostné dvere. Mierne svahovitý pozemok sa nachádza na kopci nad obcou a je orientovaný na JV stranu. Obec Malé Ripňany leží v západnej časti sprašovej Nitrianskej pahorkatiny na stredom toku Radošinej pri sútoku s Hlavinkou. Obec má dobrú lokáciu, o 20 min. sa autom dostanete do Nitry, Hlohovca, Piešťan alebo Topoľčian.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Rozloha: 120
Cena: 27.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 21.11.2017