Foto 1
 

  JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

Rodinn� dom: 4-izbov�
Dolné Trhovište,
[Predaj] Zaraden: 2.7.2016
 
Poet izieb 4
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 2i rodinný dom s kuchyňou, jedálňou, komorou, kúpeľňou s toaletou, chodbou, altánkom s krbom a dvoma hospodárskymi budovami, nachádzajúci sa v centrálnej časti obce Dolné Trhovište. Nehnuteľnosť je samostatne stojaci dom so sedlovou strechou a úžitkovou plochou 80 m2, ktorý prešiel v r. 2014 kompl. rekonštrukciou vo vyššom štandarde: plastové okná, zateplenie, strecha, zámková dlažba, oceľová brána, murovaný plot, kuchynská linka vrátane spotrebičov, kúpeľňa, sanita Grohe, plyn. kotol Baxi zabezpečujúci podlahové kúrenie, vykurovanie prostredníctvom radiátorov i ohrev vody. Vybavenie nehnuteľnosti zahŕňa krb, vaňu, sprchový kút, 2x vstavanú skriňu, internet, TV satelit a iné. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS s výnimkou kanalizácie – žumpa. Rodinný dom s mesačnými nákladmi na bývanie vo výške 130 € je vhodný na každodenné bývanie i rekreačné využitie. Dom je postavený na oplotenom a rovinatom pozemku. Záhrada JV orientácie o výmere 957 m2 je slnečná, otvorená a poskytuje stavbe celodenný slnečný svit. Dostupnosť obce autom, ktorá leží v juhozápad. časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny: Hlohovec – 10 min., D1 – 15 min.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Cena: 36.000 €

Kontakt: Závalie 1333/11B, Hlohovec, 920 01
Tel.: 0904 825 980, , ,
Fax:
Web: pnorf.hlohovecko.sk
E-mail: [email protected]

Vytlaen zo strnky reality.hlohovecko.sk da 24.11.2017