Byt, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Michalská
111.000 €
Rozloha: 72,90m2
111000
  • Rozloha 72,90m2
  • Izby 3
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – bezbariérový 3i byt, loggia, komora, pivnica, výťah, Michalská ul.

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj slnečný, pôvodný, bezbariérový 3i byt s loggiou, komorou a pivnicou, nachádzajúci sa v atraktívnej a tichej lokalite, susediacej s centrom mesta a mestského lesoparku, na Michalskej ul. v Hlohovci.

Dispozícia a parametre bytu
Byt, s výmerou 68 m², loggiou 3,5 m2 a pivnicou 1,4 m2 sa nachádza na 8.p./8p. v r. 2022 zrekonštruovanom a zateplenom panelovom dome s bezbariérovým vstupom a novým výťahom. Byt je v pôvodnom stave s výnimkou murovaného jadra a dvoch plastových okien, vyprataný a vhodný na kompletnú rekonštrukciu bez kompromisov. Bytová jednotka dispozične pozostáva z 3 izieb, chodby, kuchyne, komory, kúpeľne, samostatného WC, loggie a pivnice na prízemí byt. domu. Kuchyňa a obývacia izba sú východnej orientácie a obe spálne sú orientované na západ. Bytový dom sa nachádza na kopci nad ulicou M. Bela a poskytuje vlastníkovi pekné výhľady na povodie Váhu a Malé Karpaty.

Bytový dom a lokalita
Zateplený a zrekonštruovaný bytový dom s výťahom má len dva 3i byty na poschodí, priestranné a presvetlené chodby a spoločné priestory s vyššou mierou bezpečnosti. Bytový dom s kamerovým systémom sa nachádza v atraktívnej a tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou: centrum, supermarket Jednota, OC Váh s Billou, VI. ZŠ, Zámok s mestským lesoparkom.

Prednosti bytu
Vyprataný byt s murovaným jadrom vhodný na okamžitú rekonštrukciu, širšie centrum mesta s maximálnou občianskou vybavenosťou, tichá lokalita mimo rušných ciest, limitovaný počet rezidentov v byt. dome a priateľská lokalita k mladým rodinám s deťmi v susedstve VI. ZŠ a dvoch detských ihrísk.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 2.1.2024

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Káblová televízia
  • Širšie centrum
  • Tichá lokalita
  • Internet
  • Pôvodný stav

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu