Byt, 1-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Koperníkova
82.000 €
Rozloha: 34m2
82000
  • Rozloha 34m2
  • Izby 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – novostavba 1i bytu, 34 m2, REZIDENCIA PANORAMA, Koperníkova ul.

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7Jfqp?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame v REZIDENCII PANORAMA v rámci II. etapy predaja bezbariérový 1-izbový byt v štandarde nachádzajúci sa na II. NP bytového domu, ktorý stojí uprostred zástavby rodinných domov, v tichej lokalite nad mestom na Koperníkovej ul. v Hlohovci.

Dispozícia
Vstupná predsieň, vľavo sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, nasleduje kuchyňa spojená s obývacou izbou a spálňa. Byt je orientovaný na SV stranu, do záhrady vedľajšieho pozemku. K bytu je možné dokúpiť pivničnú kobku za 1.000,-€/m2 a vyhradené parkovanie za 7.500,-€.

Štandard bytu
Bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, interiérové dvere s obložením a kovaním, 2x biela maľovka, vypínače, zásuvky, dlažba, obklady, plastové okná a dvere.

Technické vybavenie
El. podlahové vykurovanie, termostat s displejom, predpríprava na klimatizáciu a ohrev vody centrálnym plynovým kotlom.

Nadštandard REZIDENCIE PANORAMA
S vlastníctvom bytu v projekte PANORAMA získate aj možnosť užívať spoločenské priestory určené na relax a oddych. K dispozícii sú: bazén, osobný výťah, vírivka, sauna, relaxačná miestnosť s krbom, priestor na masáž so sprchovým kútom, herňa, terasa so sedením a terasa s vyhliadkou.

Lokalita a bytový dom
Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite s množstvom zelene, je nenápadne zasadený do svahu uprostred rezidenčnej výstavby rodinných domov s ľahkou dostupnosťou do centra mesta. V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. V trojpodlažnom dome s výťahom je len 15 bytov, ďalej garáže, pivnice, spoločenské priestory a wellness s kompletným príslušenstvom.

Prednosti bývania v REZIDENCII PANORAMA
Pokojné a bezpečné prostredie, neopozeraná stavba s wellness DNA, bohaté spoločenské príslušenstvo, limitovaná komunita rezidentov a bezbariérový prístup.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 20.9.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Káblová televízia
  • Podlahové kúrenie
  • Klimatizácia
  • Novostavba
  • Tichá lokalita
  • Internet
  • Bezpečnostné dvere

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu