Rodinný dom, 4-izbový PredajExkluzívne

Rumanová
145.000 €
Rozloha: 105m2
145000
  • Rozloha 105m2
  • Izby 4
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný 4i vidiecky dom, 105 m2, pozemok 478 m2, garáž, R1, Rumanová

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, zásadne zrekonštruovaný, 4-izbový vidiecky rodinný dom s garážou a upraveným pozemkom, nachádzajúci sa v centre obce Rumanová, len 15 min. cesty autom od Nitry, Hlohovca a Serede.

Dispozícia
Vstup do domu je z jeho bočnej strany v strede, nasleduje presklená chodba južnej orientácie po celej dĺžke. Na jej konci vľavo sa nachádza komora, na opačnom konci je kuchyňa. Z kuchyne sa vstupuje do spálne, kúpeľne s vaňou, toaletou, rebrinovým radiátorom a oknom. Uprostred chodby sa nachádza obývacia izba, z ktorej sa vstupuje do tretej izby. Pred komorou na konci chodby sa vstupuje do štvrtej izby.

Rekonštrukcia, siete a technický stav
Dom je z pálenej tehly, zateplený 100 mm PSA, má nové betónové podlahy s izoláciou, plastové okná s izolačným trojskokom, novú plechovú strechu, rozvody vody a plynu, čiastočne zrekonštruované el. rozvody, plochu na parkovanie zo zámkovej dlažby vedľa domu, fasádu, odkvapový systém, nový plynový kotol Buderus s radiátormi a iné. Ohrev vody a vykurovanie zabezpečuje už spomínaný plyn. kondenzačný kotol prostredníctvom radiátorov. Dom je napojený na všetky inžinierske siete s výnimkou kanalizácie, má betónovú žumpu - 10 m3. Mesačné prevádzkové náklady pre 2 – člennú rodinu sú vo výške 120,- EUR.

Pozemok
Dom je na pozemku s výmerou 478 m2 južnej orientácie osadený tak, že vlastníkom zabezpečuje potrebné súkromie. Je mierne svahovitý a oplotený. Na jeho konci sa nachádza rozsiahly pozemok s obecným úradom.

Lokalita
Obec Rumanová s kompletnou občianskou vybavenosťou leží v plytkej dolinke juhozápadnej časti Nitrianskej pahorkatiny a má strategickú polohu s rýchlym prístupom k R1, do Nitry, Serede a Hlohovca.

Prednosti
Až na drobnosti kompletne zrekonštruovaný dom, kompaktná nehnuteľnosť s nízkymi prevádzkovými nákladmi, možnosť využívať dom aj na rekreačné potreby a výborná poloha s dobrou dostupnosťou do miest s najnižšou nezamestnanosťou na Slovensku.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 17.8.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Žalúzie
  • Plynové kúrenie
  • Centrum
  • Plastové okná
  • Úplná rekonštrukcia
  • Altánok

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu