Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Osloboditeľov
105.000 €
Rozloha: 125m2
105000
  • Rozloha 125m2
  • Izby 3
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i RD, 125 m2, 816 m2, terasa, D1, ul. Osloboditeľov, Šulekovo - Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný, samostatne stojaci, jednopodlažný 3i rodinný dom s terasou, pivnicou, predzáhradkou a veľkou záhradou nachádzajúci sa na kompletne zrekonštruovanej ulici Osloboditeľov v časti Hlohovca - Šulekovo s okamžitým prístupom k D1 a železničnému dopravnému uzlu v Leopoldove.

Dispozícia
Dispozičné riešenie z 1/3 podpivničeného rodinného domu: zádverie, predsieň, chodba so šatníkom, vľavo sa nachádza prvá izba. Z predsiene sa vstupuje do prechodovej kuchyne s výstupom na terasu. Z kuchyne sa prechádza na chodbu, ktorá oddeľuje dennú časť od nočnej. Na oboch koncoch sa nachádzajú spálne a v jej strede je priestranná kúpeľňa s vaňou a el. bojlerom a vedľa je samostatná toaleta. Za domom je postavená murovaná dielňa. Pod kuchyňou a predsieňou sa nachádza pivnica, ktorá je prístupná z dvora.

Technický stav
Dom so sedlovou strechou je v pôvodnom stave. Je postavený z pálenej tehly. Má betónovú podlahu a vyžaduje kompletnú rekonštrukciu.

Energie a IS
Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Vykurovanie sa realizuje plynovým kotlom prostredníctvom radiátorov. Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie a studne.

Pozemok
Pozemok je oplotený, rovinatý a pri kúpe zadnej časti záhrady s výmerou 200 m2 prechodný zo susednej Novomeského ulice. Pred domom je predzáhradka a mestský pozemok, ktoré zabezpečujú lepší komfort bývania a súkromie.

Prednosti
Dom stojí na kompletne zrekonštruovanej a revitalizovanej ulici Osloboditeľov, veľká záhrada, priestranné izby, okamžitý prístup k D1, zastávke MHD a medzimestskej dopravy a žel. stanici v Leopoldove.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 12.6.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu