Rodinný dom, 6-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Ružová
195.000 €
Rozloha: 280m2
195000
  • Rozloha 280m2
  • Izby 6
  • Balkón 3
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 6i RD, 280 m2, garáž, 2x terasa, 349 m2, tichá lokalita, panoramatický výhľad

Exkluzívne iba PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 6-izbový projektový typový rodinný dvojdom južnej orientácie s garážou a panoramatickým výhľadom na mesto nachádzajúci sa v tichej lokalite na Ružovej ul. v časti Nová štvrť v Hlohovci.

Dispozícia
Do nehnuteľnosti sa vstupuje cez III. NP z Ružovej ulice. Pred vchodom sa nachádza malá terasa. Po vstupe nasleduje veľká hala s kuchyňou a jedálňou. Hala je prepojená so vstupom do garáže s automatickou bránou a montážnou jamou. Za halou sa nachádzajú dve nepriechodné spálne. Po jej ľavej strane je samostatná toaleta, vedľa nej sa nachádza kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Na pravej strane haly sa nachádza schodisko do II. nadzemného podlažia, kde sa nachádzajú tri nepriechodné izby, šatník a schodisko. V suteréne sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom, sklad, pivnica a výstup na terasu a do záhrady.

Rekonštrukcia
Rodinný dom sa predáva so zrekonštruovanou a zateplenou strechou, zatepleným obvodovým plášťom, novými rozvodmi sietí, plastovými oknami, vchodovými dverami, garážovou bránou, kompletne zrekonštruovaným III. NP vrátane sanity, plávajúcej podlahy, dlažieb a obkladov.

Technický stav a vybavenie
Nehnuteľnosť je masívnej konštrukcie a v dobrom technickom stave. Rekonštrukciou a zateplením sa optimalizovala dispozícia nehnuteľnosti a jej energetická náročnosť. Obvodový plášť je zateplený EPS 150 mm. Na streche je nová hydroizolačná fólia Fatrafol. Do garáže sa vstupuje cez novú automatickú bránu na diaľkové ovládanie. V suteréne domu sa nachádza plynový kotol, ktorý zabezpečuje ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov. Dom je pripojený ku všetkým IS.

Lokalita
Dom stojí na mierne svahovitom pozemku, ktorý je prístupný jednak z jednosmernej Ružovej ulice a taktiež z prechodovej uličky na konci záhrady, ktorá vyúsťuje na Gagarinovu ulicu. Ide o veľmi tichú ulicu, poslednú v rade, s pekným výhľadom na Hlohovec.

Prednosti
Zrealizovaná najnákladnejšia časť rekonštrukcie, veľkorysý priestor s úžitkovou plochou 280 m2, južná orientácia, tichá lokalita a možnosť viacgeneračného bývania.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 8.5.2023

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Plynové kúrenie
  • Plastové okná
  • Úplná rekonštrukcia

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu