Rekreačný objekt, 4-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Tokajka
29.000 €
Rozloha: 69m2
29000
  • Rozloha 69m2
  • Izby 4
  • Balkón 3

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – murovaná rekr. chata, 69 m2, 3x terasa, vínna pivnica, pozemok 399 m2, Váh, Tokajka - Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatne stojacu, murovanú trojpodlažnú rekreačnú chatu, nachádzajúcu sa v atraktívnom prírodnom prostredí povodia rieky Váh a viníc v oblasti Tokajka v Hlohovci.

Dispozícia
Na úrovni suterénu sa nachádza najpriestrannejšia terasa so vstupom do prvej časti pivnice, za ktorou sa nachádza klenbová vínna pivnica. Po vonkajšom schodisku sa vstupuje do predsiene II. NP. Vpravo sa nachádza kuchynka, vľavo krátka chodba s dreveným schodiskom do podkrovia a denná miestnosť s krbovými kachľami a terasou. V podkroví je nočná časť chaty s treťou terasou.

Stav a príslušenstvo
Murovaná chata je masívnej konštrukcie. V perfektnej kondícii bez technických a konštrukčných vád. Má veľa prvkov vyrábaných ručne z prírodných materiálov: jedinečný drevený strop, kamenné obklady, kovové zábradlia, plechová brána do pivnice, drevené okná, masívne drevené dvere do vínnej pivnice, tehlová klenba, mechanické zabezpečenie dverí a iné.

Pozemok a siete
Chata sa nachádza na oplotenom a svahovitom pozemku s výmerou 399 m2, ktorý je prístupný autom po spevnenej ceste. Objekt je bez pripojenia k inžinierskym sieťam.

Lokalita
Nehnuteľnosť, ktorá stojí uprostred viníc je citlivo začlenená do svahu zbiehajúceho sa k Váhu. Ide o komornú rekreačnú oblasť s malým počtom rezidentov. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec 5 min., Sereď 12 min., Bratislava 45 min. Okamžite k dispozícii.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 2.12.2022

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu