Rekreačný objekt Predaj

Donovaly
405.000 €
Rozloha: 130m2
405000
  • Rozloha 130m2

Popis nehnuteľnosti

Chceli by ste vlastniť rozprávkovú chatu v srdci Nízkych Tatier? Práve VY môžete byť majiteľom prekrásnej chaty s výbornou polohou, časť Nová Hoľa na Donovaloch. Chata prešla kompletnou rekonštrukciou. Jej úžitková plocha je 130m2 a leží na pozemku o rozlohe 384m2.

Dispozícia chaty pozostáva z viacerých obytných častí. Kapacita chaty je určená pre 8 osôb.

Prízemie chaty tvorí vstupná hala, priestranná spoločenská miestnosť s komplet vybavenou kuchyňou, ako aj spálňa a kúpeľňa s toaletou. V kuchyni sú nainštalované nové spotrebiče, teda nová chladnička a sporák. Na druhom poschodí sa nachádzajú ďalšie dve izby. K chate prislúcha aj terasa a kôlňa na drevo.

Chata má komplet novú elektriku, vymenené plastové okná, zrenovovanú strechu, nové odkvapy a nový prístrešok so schodmi. Chata je vykurovaná pomocou pece, konvektorov či krbových kachlí, ktoré vykúria celú chatu.

Jednou z výhod chaty je jej poloha, ktorá na nachádza blízko všetkých atrakcií, ktoré Donovaly ponúkajú. Najväčšia lanovka na Donovaloch je od chaty vzdialená len cca. 200m a v zime sa dá od nej zlyžovať priamo ku chate. Ďalšími výhodami chaty sú nízke mesačné náklady, úchvatné prostredie a poloha, 9-ročná návratnosť pri prenajímaní, parkovanie priamo pri chate.

Cena za predaj chaty je 405.000 eur.

Pohodu a relax si odteraz môžete vychutnať na vašej novej chate. Výhodná investícia, výnosná aj do budúcnosti. Donovaly pozná predsa každý.

ERIK RÁCIK – volajte na 0905 418 001.

Dátum zverejnenia ponuky: 8.9.2022

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu

Humanit (18 ponúk)

Nám. sv. Michala 26, Hlohovec