Rodinný dom, 4-izbový PredajExkluzívne

Vlčkovce
175.000 €
Rozloha: 125m2
175000
  • Rozloha 125m2
  • Izby 4
  • Kúpeľne 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 4i RD, 125 m2, 981 m2, čiast. rekonštrukcia, R1, centrum - Vlčkovce

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, samostatný 4i rodinný dom so sedlovou strechou, podbránou, hospodárskou budovou a záhradou, nachádzajúci sa v centre obce Vlčkovce s priamym pripojením k R1, len 5 min. cesty autom od Trnavy.

Rodinný dom, ktorý má dva vstupy, bol postavený v 80. rokoch z pálenej tehly. Dispozícia nehnuteľnosti: chodba, 2x kúpeľňa, 4x izba, kuchyňa, komora a sklady (viď pôdorys).

Rodinný dom so sedlovou strechou a úžitkovou plochou 125 m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou v dvoch etapách. Najskôr bola zrevitalizovaná strecha domu a vykonané hrubé stavebné práce. V roku 2020 prešiel dom zateplením a boli vymenené pôvodné okná za plastové. Kompletnou rekonštrukciou prešli dve izby, kuchyňa a jedna kúpeľňa.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS, vrátane vlastnej studne, s výnimkou obecnej vody, ktorej prípojka je pred domom. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler v kúpeľni. Vykurovanie sa realizuje kombinovane plynovým kotlom prostredníctvom radiátorov a plynovými gamatkami.

Dom stojí na rovinatom pozemku južnej orientácie so šírkou 18 m a výmerou 981 m2. Vlastník na základe zákonného predkupného práva užíva ďalších 420 m2.

Bonusy nehnuteľnosti: 5 min. cesty autom od centra Trnavy, okamžitá dostupnosť k diaľnici, šírka pozemku, južná orientácia, nadštandardný skladový priestor a výborná občianska vybavenosť centra obce.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 20.8.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Širšie centrum
  • Plynové kúrenie
  • Plastové okná
  • Čiastočná rekonštrukcia
  • Zateplenie

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu