Rodinný dom, 2-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Šulekova
55.000 €
Rozloha: 68m2
55000
  • Rozloha 68m2
  • Izby 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2i rod. dom +kk, 68 m2, 309 m2, D1, Šulekova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, samostatný 2i rodinný dom nachádzajúci sa na roku Seredskej cesty a Šulekovej ul. v Šulekove, mestskej časti Hlohovca s okamžitým prístupom k D1 a dôležitému železničnému dopravnému uzlu v Leopoldove.

Nehnuteľnosť so sedlovou strechou, externým skladom, pivnicou a vlastnou studňou je napojená na všetky IS. Dom stojí na oplotenom a rovinatom pozemku južnej orientácie vo výmere 309 m2.

Dispozícia domu: vchod z bočnej strany nehnuteľnosti, kuchyňa, vpravo sa nachádza obývacia izba. Vľavo je spálňa a za ňou je priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Príslušenstvo domu: externý sklad, letná kuchyňa a povala.

Rekonštrukčné práce na dome: plastové okná, podlahy, stierky, kúpeľňa, zámková dlažba na dvore, rozvody sietí a iné. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky a ohrev vody el. bojler.

Bonusy domu: kompaktnosť, nízke náklady, strategická poloha s možnosťou okamžitého prístupu k D1 alebo alternatívne k ekologickej železničnej preprave a cena.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 14.6.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Širšie centrum
  • Plynové kúrenie
  • Plastové okná
  • Čiastočná rekonštrukcia

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu