Rodinný dom, 5-izbový PrenájomExkluzívne

Hlohovec, D. Jurkoviča
1.200 €/mes.
Rozloha: 171m2
1200
  • Rozloha 171m2
  • Izby 5
  • Kúpeľne 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – nájom rodinného domu s 2x bytmi, 171 m2, 500 m2, 1200 €, altánok, záhrada, D. Jurkoviča, Šulekovo - Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom zrekonštruovaný rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, skladom a záhradou, nachádzajúci sa na ul. D. Jurkoviča v tichej časti Šulekova, mestskej časti Hlohovca.

V rodinnom dome s predzáhradkou a obytným podkrovím sa nachádzajú dva byty so samostatným vstupom a bezpečnostnými dverami.

Na I. NP je nadštandardný 2i byt s výmerou 97 m2 a nasledujúcou dispozíciou: kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, technická miestnosť a sklad.

Dispozícia 3i podkrovného bytu s výmerou 74 m2: schodisko, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a radiátorom, kuchyňa, 3x izba.

Nehnuteľnosť je pripojená k všetkým IS. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje nový plynový kotol.

Príslušenstvo domu: predzáhradka, záhrada, sklad a drevený altánok.

Bonusy nehnuteľnosti: nové kompletné zariadenie a vybavenie, viacgeneračné bývanie, okamžitý prístup k D1, tichá lokalita a záhrada.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.6.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Plynové kúrenie
  • Plastové okná
  • Úplná rekonštrukcia
  • Altánok

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu