Obchodný priestor, 4-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Nitrianska
245.000 €
Rozloha: 115m2
245000
  • Rozloha 115m2
  • Miestnosti 4

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – obchodný objekt, 115 m2, 300 m2, terasa s altánkom, barom a pecou, Nitrianska ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednopodlažný samostatný rodinný dom - obchodný objekt s dreveným altánkom, externým barom a pecou, nachádzajúci sa v susedstve Lidla, na najfrekventovanejšom mieste v meste, na Nitrianskej ulici v Hlohovci.

Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 115 m2 má 3 miestnosti, chodbu, externé sociálne zariadenia a technickú miestnosť so skladom. Exteriér nehnuteľnosti tvorí podbránie, terasa, drevený altánok s barom a pecou.

Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane strechy s novou keramickou škridlou. Revitalizáciou prešli všetky prípojky IS, fasáda, drevené obloženie, podlahy, obklady, sanita, úsporné osvetlenie a vonkajšie sedenie s príslušenstvom a taktiež bol vymenený plynový kotol.

Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje nový plynový kotol. Aktuálne je v objekte prevádzka pohostinstva.

Bonusy objektu: strategická poloha s veľkou cirkuláciou obyvateľstva, kompletná rekonštrukcia, investičná príležitosť so stabilnými výnosmi, ihneď k dispozícii, iné.

V ponuke máme aj obdobnú nehnuteľnosť v rovnakej cenovej relácii, ale v tichšej lokalite a v širšom centre mesta:

https://www.topreality.sk/exkluzivne-pnorf-obchodny-objekt-125-m2-479-m2-garaz-klimatizacia-pribinova-ul-r7973949.html

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.6.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Vlastné kúrenie
  • Širšie centrum
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu