Obchodný priestor PredajExkluzívne

Hlohovec, Pribinova
255.000 €
Rozloha: 125m2
255000
  • Rozloha 125m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – obchodný objekt, 125 m2, 479 m2, garáž, klimatizácia, Pribinova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj jednopodlažný samostatný rodinný dom - obchodný objekt s garážou, nachádzajúci sa v dosahu historického centra mesta, oproti parku s fontánou pri Starom rínku na Pribinovej ulici v Hlohovci.

Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 125 m2 má 2 miestnosti, kuchynku, chodbu, sociálne zariadenia, 2x sklad, terasu, detské ihrisko v záhrade, podbránie a garáž.

Objekt, s výnimkou strechy, prešiel kompletnou rekonštrukciou. Revitalizáciou prešli všetky prípojky IS, boli zväčšené okná do ulice, vymenený plynový kotol, klimatizácia, podlahy, obklady, sanita, úsporné osvetlenie, zámková dlažba, vonkajšie sedenie, detské ihrisko a iné.

Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje nový plynový kotol. Aktuálne je v objekte prevádzka kaviarne.

Bonusy objektu: strategická poloha v susedstve centra mesta, rozsiahla rekonštrukcia, investičná príležitosť so stabilnými výnosmi, ihneď k dispozícii a iné.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 24.4.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Klimatizácia
  • Vlastné kúrenie
  • Širšie centrum
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu