Rodinný dom PredajExkluzívne

Hlohovec, Námestie sv. Michala
Info v RK
Rozloha: 682m2
0
  • Rozloha 682m2

Popis nehnuteľnosti


Táto ponuka je atraktívna tým, že sa nachádza v priamom srdci mesta, kde je limitovaný počet prípadných predajov domov podobného charakteru.
Vhodné pre záujemcu, ktorý chce skĺbiť výhodnú investíciu s prestížnou lokalitou v centre okresného mesta, kde má záruku ochrany vloženej investície a ako pridanú hodnotu - pasívny príjem z prenájmu.
Meštiacka budova v tvare U. Celá budova sa skladá z dvoch nadzemných podlaží s vysokou valbovou strechou (s možnosťou vytvorenia napr. industriálnych priestorov, mezonetových bytov, či ateliérov).
Pravá strana tejto budovy pozostáva: 1. nadzemné podlažie tvoria 2 samostatné kancelárske priestory s dennými miestnosťami, WC a kuchynkou, menší sklad. Ďalej dvor s možnosťou parkovania, 2 garáže a schodisko vedúce na 2. nadzemné podlažie, kde sa z pavlače možno dostať do priestranného 6-izbového bytu s kuchyňou, 2 kúpeľňami, WC a špajzou. (Možnosť rozdeliť na 2 samostatné byty.) Zastavaná plocha tejto časti je 235 m². V suteréne obytného domu sa nachádza priestranná klenbová pivnica.
Celková zastavaná plocha je 682 m².
Vzhľadom na polohu sa jedná o lukratívnu ponuku, týkajúc sa či už bývania alebo podnikania. Vynikajúca investícia, ktorá si nežiada akútne opravy na bežný chod nehnuteľnosti.
V prípade vážneho záujmu bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti, ako aj jej ceny Vám radi zodpovieme v RK HUMANIT alebo na tel. čísle 0905 418 001.

Dátum zverejnenia ponuky: 13.1.2022

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Pôvodný stav
  • Centrum

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu

Humanit (12 ponúk)

Nám. sv. Michala 26, Hlohovec