Rodinný dom, 6-izbový PredajExkluzívne

Tepličky
82.000 €
Rozloha: 150m2
82000
  • Rozloha 150m2
  • Izby 6
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – dva rodinné domy a stavebný pozemok, 1028 m2, Tepličky

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dva samostatné rodinné domy a stavebný pozemok pre rodinný dom nachádzajúce sa na úpätí JV strany Považského Inovca s ideálnymi možnosťami na pokojné bývanie v peknom prírodnom prostredí obce Tepličky len 8 km od Hlohovca.

Dispozičné riešenie menšieho 2 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 55 m2: chodba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a dve izby. Súčasťou domu sú aj dva sklady s externým vstupom.

Dispozičné riešenie väčšieho 4 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou vo výmere 95 m2: chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa s toaletou, tri izby, schodisko, v podkroví sa nachádza štvrtá spálňa s terasou. Dom je podpivničený. Za domom stojí garáž so skladom.

V oboch domoch ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol, alternatívne kotol na tuhé palivo.

Rodinné domy sú pripojený na el. sieť, obecný vodovod a plyn. prípojku. Na pozemku je studňu a žumpa.

Všetky nehnuteľnosti stoja na pozemku so šírkou 62 m v celkovej výmere 1028 m2 a každá nehnuteľnosť má možnosť samostatného prístupu.

Bonusy nehnuteľností: variability využitia nehnuteľností: investičná kúpa, viacgeneračné bývanie alebo rekreačná nehnuteľnosť, tichá lokalita v peknom prírodnom prostredí.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach
eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 18.11.2021

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Vlastná studňa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu