Iná nehnuteľnosť Predaj

Trnava, Priemyselná
Info v RK
Rozloha: 612m2
0
  • Rozloha 612m2

Popis nehnuteľnosti

PNORF – priemyselný, výrobný a skladový areál, 612 m2, 1805 m2, D1, Priemyselná ul., Trnava

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj priemyselný, výrobný a skladový objekt s kompletnou infraštruktúrou, nachádzajúci sa na rohu Priemyselnej a Mikovíniho ul. v Trnave s okamžitým prístupom k D1 v priemyselnej zóne Trnavy.

Budova je dvojpodlažná stavba so sedlovou strechou s výrobnou časťou, garážou na prízemí komplexu a kancelárskou sekciou s bytovými jednotkami na II. NP. (viď. pôdorys v galérii)

Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS, vrátane optického pokrytia. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol.

Areál je oplotený, prístupný cez automatickú bránu s veľkou plochou na parkovanie vrátane kamiónov. Objekt má rozvojový projekt na jeho rozšírenie a zväčšenie. Nehnuteľnosť sa nachádza v stabilizovanej a zaujímavej zóne mesta, kde sa stretávajú priemyselné, obytné a obchodné časti územia. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

Bonusy nehnuteľnosti: okamžitý prístup k diaľnici, uzavretý areál, veľké parkovisko, kompletná infraštruktúra, a možnosti variability objektu v prípade zmeny jeho funkcie.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980 alebo na email: [email protected]

Dátum zverejnenia ponuky: 19.9.2021

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu