Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Kpt. Nálepku
195.000 €
Rozloha: 115m2
195000
  • Rozloha 115m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – samostatný, 3i RD + KK, 115 m2, 790 m2, záhrada, ul. Kpt. Nálepku

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný samostatne stojaci, 3-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, predzáhradkou a záhradou južnej orientácie, v tichej lokalite susediacej s centrom mesta, nachádzajúci sa na začiatku ul. Kpt. Nálepku v Hlohovci.

Dispozícia domu: predsieň so vstupom od ulice a východom na záhradu, nasleduje chodba, z ktorej sa vľavo vchádza do dvoch priestranných izieb s oknami do ulice, vpravo sa nachádza komora s výstupom na povalu a vedľa nej je sklad so vstupom do pivnice, na konci chodby sa nachádza kuchyňa, z ktorej sa vchádza do prechodovej kúpeľne s toaletou a tretej izby.

Tehlový dom je z 3/4 podpivničený a napojený na všetky inžinierske siete, tiež má vlastnú studňu. Ohrev vody sa realizuje plyn. prietokovým ohrievačom a vykurovanie plyn. gamatkami. Dom má dva komíny. Rodinný dom je v zachovalom a udržiavanom stave, bez statických a funkčných vád, s veľkorysým priestorom a veľkou svetelnosťou miestností.

Nehnuteľnosť stojí na mierne svahovitom pozemku južnej orientácie so šírkou 18 m a výmerou 790 m2. V udržiavanej záhrade sa nachádza niekoľko ovocných stromov a koreňov viniča. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

Bonusy bývania v najlepšej lokalite v meste: široký pozemok južnej orientácie, tichá lokalita mimo hlučných ciest, kooperujúca komunita vlastníkov rod. domov a okamžitý dosah centra mesta.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 16.8.2021

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Centrum
  • Vlastná studňa
  • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu