Obchodný priestor PredajExkluzívne

Hlohovec, Námestie sv. Michala
350.000 €
Rozloha: 225m2
350000
  • Rozloha 225m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – budova obchodu a služieb, 225 m2, 435 m2, Námestie sv. Michala


Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj zrekonštruovaný jednopodlažný komerčný objekt v historickom centra mesta, nachádzajúci sa na Námestí sv. Michala v Hlohovci.

Nehnuteľnosť tvorí päť obchodno - administratívnych priestorov s technickou miestnosťou, soc. infraštruktúrou a nádvorím so zámkovou dlažbou.

V prednej časti budovy sa nachádza atraktívny obchodný priestor so skladom s výmerou 65 m2 a výkladom orientovaným do najfrekventovanejšej ulice v meste, oproti parku a dominante námestia - kostolu sv. Michala. Ďalej nasledujú 3 komerčné priestory s výmerami 28 m2, 20 m2 a 21 m2, ktoré môžu byť využívané pre služby alebo ako kancelárske priestory. Za nimi sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia a technická miestnosť spolu s výmerou 19 m2. Na konci objektu sa nachádza posledný komerčný priestor s klimatizáciou a veľkou presklenou miestnosťou vhodný nielen na obchod, ale aj na prevádzku baru alebo kaviarne. Dispozícia priestoru s výmerou 70 m2: herňa, dve veľké miestnosti do polovice ich dĺžky rozdelené múrom, bar, kuchynka a sklad.

Objekt so sedlovou strechou je napojený na všetky inžinierske siete a bezpečnostný systém. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol v technickej miestnosti.

Bonusy objektu: frekventované centrum mesta, výnosy z prenájmu objektov, rekonštrukcia a tiché uzatvorené nádvorie.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 30.6.2021

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Centrum
  • Vlastné kúrenie
  • Alarm

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu