83.000 €
Rozloha: 124m2
83000
  • Rozloha 124m2

Popis nehnuteľnosti

Naša RK dáva do pozornosti jednopodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v zastavanej tichej časti RD mesta Vrbové, okr. Piešťany. Vzdialenosť obce Vrbové od okresného mesta Piešťany je cca 10 km. Krajské mesto Trnava je vzdialené cca 35 km. Západne od RD sa nachádza cca 1000m priehrada s rekreačným strediskom.

Dom nie podpivničený a nemá obytné podkrovie. Rodinný dom sa dostal do užívania v roku 1955. Prístavba domu bola realizovaná v roku 1975. Rok 2010 znamenal kompletnú rekonštrukciu, vrátane rozvodov.

V čase obhliadky bol dom rozdelený na 2 samostatné jednotky so spoločným vykurovaním. K nehnuteľnosti vedie cesta priamo z obecnej komunikácie.

Obvodové nosné steny sú murované z tehál hr. 450 mm, so zateplením polystyrénom hr. 60 mm. Strecha je sedlová s novou krytinou Bramac. Strop je drevený trámový s rovným podhľadom. Vonkajšie omietky sú na báze umelých látok. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, jedno okno je drevené dvojité, vstupné dvere sú plastové. Podlahy v obytných miestnostiach a kuchyni sú veľkoplošné laminátové, vo vstupnej chodbe, kúpeľniach a WC je keramická dlažba. Vnútorné omietky sú vápennocementové hladké. Vykurovanie je ústredné teplovodné, zabezpečené plynovým kotlom Protherm, súbežne s prípravou teplej vody. Vykurovacie telesá sú oceľové radiátory Korad. Kuchynské linky sú na báze dreva s nerezovým drezom.

V jednej kúpeľni je plastová vaňa, keramické umývadlo a keramická WC kombi misa. V druhej kúpeľni je oceľová smaltovaná vaňa, keramické umývadlo a keramická WC kombi misa. V kúpeľniach sú keramické obklady stien, rovnako aj v kuchyni za kuchynskou linkou.

V dome je rozvod svetelnej a motorickej elektroinštalácie s automatickým istením. Dom je napojený na miestne inžinierske siete - vodovod, plynovod, rozvod NN a kanalizáciu.

V prípade vážneho záujmu bližšie informácie v RK HUMANIT alebo na tel. čísle 0905 418 001.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.2.2021

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu

Humanit (12 ponúk)

Nám. sv. Michala 26, Hlohovec