Rodinný dom, 4-izbový PredajExkluzívne

Horné Otrokovce
79.000 €
Rozloha: 185m2
79000
  • Rozloha 185m2
  • Izby 4
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 4i RD, 185 m2, 618 m2, 2x garáž, Považský Inovec, H. Otrokovce

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 4i rodinný dom s plochou strechou a dvoma garážami, nachádzajúci sa pod zalesneným úpätím JV strany Považského Inovca s ideálnymi možnosťami na pokojné vidiecke bývanie v obci H. Otrokovce.

Dispozícia nehnuteľnosti s veľkorysým priestorom: I. NP – garáž, kotolňa, chodba, sklad, kúpeľňa s vaňou a toaletou, kuchyňa a obývacia izba. II. NP – schodisko, chodba, 3x nepriechodné izby, kuchyňa a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol umiestnený v sklade, v suteréne domu prostredníctvom radiátorov. Ohrev vody sa realizuje plynovým ohrievačom so zásobníkom. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS s výnimkou kanalizácie, ktorá je v štádiu budovania. Na mierne svahovitom pozemku vo výmere 618 m2 sa nachádza rozostavaná garáž so skladom v podkroví.

Dostupnosť obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 12 km, D1 – 17 km, Piešťany 18 km, Bratislava 85 km.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.2.2021

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu