Rodinný dom, 4-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec
123.000 €
Rozloha: 125m2
123000
  • Rozloha 125m2
  • Izby 4
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – samostatný 4i RD, 125 m2, 907 m2, garáž, sv. Peter - Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, pôvodný, 4i rodinný dom so sedlovou strechou, garážou, letnou kuchyňou, predzáhradkou a záhradou južnej orientácie nachádzajúci sa v mestskej časti sv. Peter v Hlohovci.

Dispozícia nehnuteľnosti: vstup do domu, predsieň, vľavo sa nachádza kuchyňa s komorou, z ktorej sa vstupuje do pivnice aj do podkrovia domu, za kuchyňou sa nachádza spálňa. Na opačnej strane domu sú 3x spálne, samostatná toaleta a kúpeľňa. V podkroví, ktoré má dve loggie, je možné vybudovať 2 ďalšie miestnosti s kúpeľňou a toaletou. K hlavnej budove domu je pristavaná letná kuchyňa a za ňou je hospodárske príslušenstvo.

Vykurovanie nehnuteľnosti zabezpečujú plyn. gamatky. Ohrev vody sa realizuje plyn. prietokovým ohrievačom. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete a má vlastnú kopanú studňu.

Záhrada južnej orientácie s viničom, ovocnými stromami a so svojou ideálnou výmerou a orientáciou je vhodná na aktívny oddych. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 12.11.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie
  • Vlastná studňa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu