Iná nehnuteľnosť, 5-izbový PredajExkluzívne

Radošina
119.000 €
Rozloha: 300m2
119000
  • Rozloha 300m2
  • Izby 5
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – poľnohospodárska usadlosť s 5i rod. domom a stav. pozemkom v Radošine

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj poľnohospodársku usadlosť s infraštruktúrou zahŕňajúcou samostatný, trojpodlažný 5i rodinný dom s dvoma garážami a veľkou halou a stavebný pozemok pre rodinný dom a hospodárske budovy nachádzajúce sa v centrálnej, ale tichej časti obce Radošina.

Dispozičné riešenie 5 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou vo výmere 300 m2 (pôdorys viď galéria): 1. PP – väčšia garáž s montážnou jamou, garáž, 3x sklad, kotolňa, práčovňa, chodba a schodisko. 1. NP - zádverie, hosťovská toaleta, hala, 2x spálne, kuchyňa s komorou a kúpeľňa. 2. NP – schodisko, 3x nepriechodné izby, balkón, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa s komorou a chodba. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol, alternatívne kotol na tuhé palivo. Za domom sa nachádza veľká hala s troma samostatnými skladmi. Dom je pripojený na el. sieť, obecný vodovod, kanalizáciu, plyn. prípojku a má vlastnú studňu aj žumpu.

Stavebný pozemok, ktorý sa nachádza pred domom je prístupný priamo z ulice. Má výmeru 1067 m2, prednú šírku 30 m a zadnú 20 m. Túto nehnuteľnosť je možné kúpiť samostatne bez rod. domu a hospodárskej časti.

Za rodinným domom, v svahu, sa nachádzajú pôvodné hospodárske budovy so samostatným prístupom, ktoré slúžili na poľnohospodársku výrobu. Ovčinec, 100 ročná drevená stodola a garáž s vysokou bránou pre stroje a chlievy.

Všetky nehnuteľnosti stoja na pozemku v celkovej výmere 3705 m2 a každá má samostatný prístup. Stavebný pozemok, rodinný dom aj poľnohospodárske budovy je možné kúpiť jednotlivo alebo v celosti.

Obec Radošina, ktorá leží v severozápadnej časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny pri juhovýchodnom úpätí Považského Inovca v bočnom údolí potoka Radošiná obklopuje pekné prírodné prostredie s množstvom kultúrnych a historických pamiatok. Dostupnosť obce autom: Piešťany 15 min., Topoľčany a Hlohovec 20 min.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Dátum zverejnenia ponuky: 29.10.2020

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu