Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec, Kukučínova
134.900 €
Rozloha: 115m2
134900
  • Rozloha 115m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i+kk RD, prístavba, 115 m2, 1017 m2, Kukučínova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný samostatný 3-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, prístavbou, predzáhradkou, pivnicou, skladom a rozľahlou záhradou juhovýchodnej orientácie nachádzajúci sa na nepriechodnej Kukučínovej ul. v Hlohovci.

Dispozícia domu: z predsiene sa vchádza do komory, kúpeľne s vaňou a toaletou a kuchyne s jedálňou. Z kuchyne sa prechádza do predsiene, kde je predný vstup do domu od ulice a ktorá plní funkciu obývacej izby. Z nej sa vchádza do prechodovej spálne, za ktorou je ďalšia izba. Obe miestnosti majú okná do ulice. Dom je ¾ podpivničený.

Dispozícia prístavby: predsieň, z ktorej sa vstupuje do pivnice, nasleduje miestnosť s kuchynským kútom.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom liatinových radiátorov. Ohrev vody sa realizuje plyn. prietokovým ohrievačom. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 26.9.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu