Rekreačný objekt, 1-izbový PredajExkluzívne

Hlohovec
35.000 €
Rozloha: 36m2
35000
  • Rozloha 36m2
  • Izby 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – garáž s obytnou izbou, 36 m2, 593 m2, sv. Peter

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodnú, samostatnú garáž/dielňu s izbou, nachádzajúcu sa v mestskej časti sv. Peter v Hlohovci. Garáž je murovaná s betónovým stropom, montážnou jamou a priestorom pred ňou. Z opačnej, južnej strany sa nachádza obytná miestnosť. Nehnuteľnosť je napojená na obecnú vodu, elektrickú a kanalizačnú sieť. Na vykurovanie slúžia krbové kachle. Za objektom sa nachádza záhrada. Pozemok má výmeru o šírke 5 m a dĺžke 118,6 m. Nehnuteľnosť môže slúžiť ako skromné bývanie pre jednu osobu, dielňa s administratívnou miestnosťou alebo rekreačný objekt s celoročným užívaním.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 13.9.2020

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu