Byt, 3-izbový PredajExkluzívne

Bratislava, Muškátova
175.000 €
Rozloha: 66m2
175000
  • Rozloha 66m2
  • Izby 3
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i byt, 66 m2, balkón, 2x pivničná kobka, Muškátová ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompaktný, pôvodný 3i byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom, dvoma pivničnými kobkami na poschodí nachádzajúci sa na 2/7 p. byt. domu s výťahom v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou na Muškátovej ul. v mestskej časti Ružinov.
Byt s dobrou dispozíciou a troma nepriechodnými izbami má dve spálne východnej orientácie a kuchyňu s treťou izbou západnej orientácie. Dispozícia bytu: predsieň, chodba, na jej konci sa nachádza úložný priestor. Vľavo je toaleta s kúpeľňou, vpravo sa nachádza prvá spálňa. Oproti kuchyne je aktuálne jedáleň. Na konci chodby sa nachádzajú druhá a tretia spálňa. Byt je s výnimkou plastových okien, dverí a ich obloženia v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového vlastníka. Bytový dom s výťahom, ktorý v r. 2015 prešiel precíznou rekonštrukciou a zateplením má revitalizované okolie a zeleň, presklené spoločné priestory, len dva byty na podlaží a kooperujúcu komunitu vlastníkov bytov.
Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s komplexnou obč. vybavenosťou v susedstve OC Retro, ZŠ, škôlky, nemocnice s poliklinikou, MsÚ Ružinov, Ružinovského jazera - Rohlík, verejného športoviska Nevädzová, parku Andreja Hlinku so zástavkami mestskej dopravy pred byt. domom.
PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.6.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Čiastočná rekonštrukcia
  • Káblová televízia
  • Internet

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu