Stavebný pozemok PredajExkluzívne

Sokolovce
40.000 €
Rozloha: 598m2
40000
  • Rozloha 598m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok s projektom a st. povolením, 598 m2, Sokolovce okr. Piešťany

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením a projektom novostavby jednopodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v tichej lokalite obce Sokolovce pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.

Dispozícia nehnuteľnosti v projekte: vstupná hala, 4x nepriechodné izby, kuchyňa s jedálňou, 2x kúpeľne s toaletami. V jednej bude sprchový kút a v druhej je naprojektovaná vaňa. V obývacej izbe sa bude nachádzať predpríprava na krb s vybudovaným komínom a východ na terasu južnej orientácie.

Dom bude postavený z certifikovaného systému Ytong hrúbky 45. Krov domu bude klasický sedlový so škridlou značky Bramac. Celé okolie domu asi do šírky 1,0 m bude ohraničené obrubníkmi s makadamovou výplňou. Vedľa domu po ľavej strane sa bude nachádzať priestor pre zaparkovanie troch áut. V cene je aj finálna úprava fasády umývateľnou silikónovou vonkajšou omietkou.
Zospodu stropníc bude izolácia značky ISOVER 40cm + parozábranová fólia a sadrokartón. Dom bude napojený na všetky inžinierske siete s výnimkou plynu. Kanalizácia bude riešená samostatným septikom bez prepadu. Kúrenie bude zabezpečené veľmi úsporným elektrickým podlahovým vykurovaním, každá miestnosť bude ovládaná samostatným termostatom. V dome bude nainštalovaná kompletná príprava na zabezpečovací systém, kamerový systém, videovrátnik, TV rozvody, štruktúrovaná kabeláž s PC a TV zásuvkami vo všetkých izbách. Okná budú plastové, zvonku vo farbe, zvnútra biele so 7 komorovým a izolačným trojsklom. V dome budú nainštalované vypínače a zásuvky značky Legrand. V exteriéri bude dom kompletne dokončený. Interiér holodomu bude mať vymaľované steny, nainštalované zásuvky a vypínače, funkčné podlahové el. vykurovanie, poter a kompletne dokončený sadrokartónový strop.
Bonusy nehnuteľnosti: novostavba, šírka pozemku 19,5m, ekologické vyhotovenie, bezbariérovosť, nízkoenergetickosť, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho a tichá lokalita v dosahu rekreačnej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 14.6.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Siete na pozemku

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu