Rodinný dom, 3-izbový PredajExkluzívne

Nitra
145.000 €
Rozloha: 125m2
145000
  • Rozloha 125m2
  • Izby 3
  • Kúpeľne 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – samostatný 3i RD, 125 m2, 702 m2, H. Krškany - Nitra

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný, samostatne stojaci, 3 izbový rodinný dom so sedlovou strechou, externým obytným domčekom a pivnicou, predzáhradkou a záhradou nachádzajúci sa v časti Nitry - H. Krškany.

Dispozícia domu: chodba, predsieň s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a 3x izby. Vedľa centrálnej budovy stojí obytný domček s jednou izbou s kuchynským kútom, komorou a kúpeľňou s toaletou.

Dom je napojený na všetky IS vrátane vlastnej studne s výnimkou kanalizácie, ktorej prípojka je pred domom. Dom má vlastnú betónovú žumpu. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom radiátorov. Ohrev vody sa realizuje el. bojlerom.

Pozemok vo výmere 702 m2 je rovinatý a priamo prístupný z ulice po celej jeho 34 m šírke. Nehnuteľnosť, ktorá je v susedstve frekventovanej Novozámockej ul. je vhodná aj na vybudovanie komerčného objektu, sídla spoločnosti alebo obchodu. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 18.5.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Tichá lokalita
  • Pôvodný stav
  • Plynové kúrenie

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu