Rekreačný objekt, 1-izbový PredajExkluzívne

Bratislava
58.000 €
Rozloha: 45m2
58000
  • Rozloha 45m2
  • Izby 1
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – rekreačná chata s pozemkom, 45 m2, 363 m2, Múrnice – Devínska Nová Ves

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj rekreačnú chatku s pozemkom v záhradkárskej oblasti v časti Múrnice v Devínskej Novej Vsi v Bratislava v peknom prírodnom prostredí povodia rieky Morava.

Chatka je postavená na základni 7 m x 3,70 m, z 2/3 podpivničená, s jednou obytnou miestnosťou, kuchyňou, chodbou, sprchovým kútom, prekrytou terasou, externým skladom, suchou toaletou a detským ihriskom. Rekreačný objekt je pripojený na spoločnú studňu, el. siete a má septik. Vykurovanie zabezpečujú el. kachle, ohrev vody sa realizuje el. bojlerom.

Chata, ktorá v ostatnom čase prešla rekonštrukciou (nová plechová strecha, plastové okná, bezpečnostné dvere, fasáda, drevený obklad, hojdačka, zastrešenie terasy, kuchynská linka, vstavaná skriňa) je z jednej polovice murovaná a z druhej časti drevená. Na zastrešenú terasu je vyvedené osvetlenie, el. zásuvka, voda a nachádza sa tu TV a krb. Chata sa predáva s kompletným vybavením a technickým zariadením: kuchynská linka, nábytok, práčka so sušičkou, mikrovlnná rúra, pec, el. kachle, bojler, TV, kosačka, a iné.

Rovinatý a oplotený pozemok južnej orientácie so šírkou 17 m sa nachádza na okraji oblasti v tesnom susedstve lužného porastu. Vlastníkom poskytuje rekreačný objekt potrebné súkromie a možnosť aktívneho oddychu v podobe turistiky, cykloturistiky alebo rybolovu.

Nehnuteľnosť stojí v krásnom prírodnom prostredí povodia rieky Morava, kde sa nachádza niekoľko významných kultúrnych, technických, historických a prírodných pamiatok (hrad Devín, Sandberg, Marcheggský železničný viadukt, Devínske jazero, cyklotrasa Devín – Vysoká na Morave, rakúsky Schlosshof a iné). Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a
Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 6.5.2020

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu