Rodinný dom, 4-izbový Predaj

TRNAVA, Johna Dopyeru
223.000 €
Rozloha: 117m2
223000
 • Rozloha 117m2
 • Izby 4
 • Balkón 1
 • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – novostavba 4i RD, 117 m2, 431 m2, terasa, ul. Johna Dopyeru – Kamenný mlyn

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho, dvojpodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v susedstve oddychovej zóny mesta Kamenný mlyn v Trnave.

Dispozícia nehnuteľnosti s pôdorysom (viď fotogaléria): prízemie - zádverie, technická miestnosť s hosťovskou toaletou, obývacia izba s jedálňou a terasou, kuchyňa a komora. II. NP: schodisko, chodba, kúpeľňa, WC, spálňa, detská izba a pracovňa.

Na výstavbu holodomu boli použité nasledujúce materiály a predáva sa s týmto vybavením: obvodové murivo je Ytong lambda hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 100 mm, akrylová omietka podľa návrhu kupujúceho. Vnútorné nosné murivo je hr. 200 mm, deliace priečky sú hr. 100 mm. Vnútorné steny sú z jednovrstvovej sadrovej omietky BAUMIT hr. 10-35 mm, výška stropov je 2,55 m. Strešná konštrukcia je trámová s betónovou krytinou zn. Bramac. Podstrešná izolácia je minerálna vlna Knauf hr. 300 mm. Vnútorný štandard: maľovky, biele zásuvky a vypínače Legrand bez svietidiel. Úložný priestor do podkrovia (16m2) je z dosiek 5/20 + Fakro rebrík. V objekte bude kondenzačný plynový kotol Baxi so 45l zásobníkom na teplú vodu a podlahové kúrenie. Sú zrealizované kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu, rozvody plynu, kompletná elektroinštalácia, vrátane pripojenia do verejných sietí a bleskozvodu. V okolí nehnuteľnosti boli zrealizované hrubé terénne úpravy pozemku a bude položená zámková dlažba Viablock hr. 6 cm na tri parkovacie miesta pred domom a na terase za domom. Vyhotovené bude aj oplotenie pozemku za domom -poplastované stĺpy a pletivo 50 x 50. V cene domu sú ďalej zahrnuté: plastové okná a vchodové dvere Salamander (antracit/biela), sadrové omietky, potery, sadrokartónové stropy a vonkajšia farebná fasáda.

Bonusy holodomu: novostavba, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita na konci atypickej uličky v susedstve oddychovej zóny mesta Kamenný mlyn.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.reale[email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 27.4.2020

Ukázať viac

Prednosti ponuky

 • Tichá lokalita
 • Plynové kúrenie
 • Podlahové kúrenie
 • Plastové okná
 • Novostavba
 • Zateplenie
 • Inteligentné ovládanie
 • Terasa

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu