Byt, 2-izbový Predaj

Hlohovec, Nábr. A. Hlinku
73.000 €
Rozloha: 73
73000
  • Rozloha 73
  • Izby 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2i byt, 72 m2, pivnica, rekonštrukcia, ul. Nábr. A. Hlinku

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj zrekonštruovaný a priestranný 2i byt, 72 m2, 1.p./3p. s pivnicou na ul. Nábr. A. Hlinku v Hlohovci. Bytová jednotka s úžitkovou plochou 72 m2 sa nachádza v tesnom susedstve mestského parku pri Váhu s pohodlnou dostupnosťou do centra mesta. Byt prešiel zásadnou rekonštrukciou (plastové okná, bezpečnostné dvere, sadrové omietky, sprchový kút, dlažba, obklady, pláv. podlaha a iné) a predáva sa s novou kuchynskou linkou, sporákom, digestorom a iné. Spálne sú JV orientácie a kuchyňa s kúpeľňou sú orientované na západ k rieke Váh. Tehlový bytový dom sa nachádza v tichej lokalite vedľa oddychovej zóny mesta s parkom a novým detským ihriskom pri rieke Váh. Fungujúca samospráva, čistý a udržiavaný vchod len s dvoma bytmi na poschodí. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.12.2019

Ukázať viac

Prednosti ponuky

  • Klimatizácia

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu