Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Horné Otrokovce
93.000 €
Rozloha: 255
93000
  • Rozloha 255
  • Izby 5
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný 5i RD, 255 m2, 768 m2, garáž, terasa, H. Otrokovce

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný trojpodlažný zásadne zrekonštruovaný 5-izbový projektový typový rodinný dom s predzáhradkou, garážou a veľkorysým pozemkom, nachádzajúci sa v Horných Otrokovciach na východnej strane Považského Inovca. Dispozičné riešenie: suterén – letná kuchyňa, 3x sklad, technická miestnosť, garáž a východ do záhrady. I. NP - predsieň, vstupná hala, komora, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, 2x nepriechodné izby, chodba, schodisko do suterénu a na II. NP. – 3x nepriechodné izby, terasa, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou. V rodinnom dome boli vymenené prípojky k IS, nová strecha, plast. okná a dvere, zateplenie, podlahy, dvere a ich obloženie, klimatizácia, sanita, odkvapový systém, vypínače, zásuvky a iné. Dom je pripojený na obecnú vodu, el. sieť, plyn a má betónovú žumpu. Pozemok s výmerou 768 m2 je široký, rovinatý a prístupný aj z jeho zadnej časti. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler, vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol. Dostupnosť obce s dobrou občianskou vybavenosťou autom: Hlohovec 12 km, Piešťany 17 km, D1 – 17 km a Bratislava 85 km. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.12.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu