Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Nitra
255.000 €
Rozloha: 134
255000
  • Rozloha 134
  • Izby 5
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2

Popis nehnuteľnosti

PNORF – novostavba 5i RD, 134 m2, 928 m2, terasa, Chrenová - Nitra

PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 5i rodinného holodomu v novej zástavbe v tesnom susedstve voľnej prírody, v tichej lokalite časti Chrenová s výhľadom na Zobor a s okamžitým prístupom k R1 v Nitre.

Dispozícia nehnuteľnosti s výmerami jednotlivých miestností je vo foto galérii: zádverie, chodba, technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou, umývadlami a sprchovým kútom, kúpeľňa s toaletou, umývadlami a vaňou, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s výstupom na terasu, spálňa s výstupom na terasu, 3x nepriechodné izby a terasa JV orientácie.

Na výstavbu holodomu boli použité nasledujúce materiály a predáva sa s týmto vybavením: bleskozvod, zhotovenie a betonáž DT tvárnic, rozvody inžinierskych sietí, betonáž železobetónovej deky, izolácie proti zemnej vlhkosti, tehla obvodová a priečna, šalovacie práce systémom Velox, železobetónové vence plus preklady, väzníkový krov s úložným priestorom, strešná krytina Terran, odkvapové systémy, plastové okná trojsklo - nemecký šesťkomorový profil Salamander, rozvody elektroinštalácie, kanalizácie, stropné izolácie Isover 40 cm, sadrové omietky, podlahové vykurovanie, rozdelovač, plynový kotol Viessmann, predpríprava na krb, sadrokartónový strop, podkrovné vyklápacie schody, zemné izolácie Isover, betónový poter, skompletizovanie ističovej skrine, maľovka, exteriérové zateplenie hr. 15 cm Isover, fasáda Baumit - silikón farba podľa výberu klienta, revízie, certifikáty k všetkým IS, pripojenie k optickým rozvodom.

Bonusy holodomu: novostavba, súkromná prístupová cesta, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita a limitovaná komunita len siedmich vlastníkov ostatných domov v susedstve voľnej prírody.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Dátum zverejnenia ponuky: 21.11.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu