Byt, 2-izbový Predaj

Hlohovec, Nábr. A. Hlinku
75.500 €
Rozloha: 48
75500
  • Rozloha 48
  • Izby 2
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2i byt, 48 m2, rekonštrukcia, loggia, ul. Nábr. A. Hlinku

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj slnečný 2i byt, 4.p./4.p. s loggiou a pivnicou na ul. Nábr. A. Hlinku v Hlohovci. Zásadne zrekonštruovaná bytová jednotka má úžitkovú plochu 48 m2 + 3 m2 loggia + 6 m2 pivnica. Byt sa predáva s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, vstavanou skriňou, novými bezpečnostnými dverami, a iné. Dve spálne, vrátane loggie, sú južnej orientácie a kuchyňa je orientovaná na sever. Tehlový bytový dom sa nachádza v tichej lokalite vedľa oddychovej zóny mesta, pri rieke Váh. Fungujúca samospráva, čistý a udržiavaný vchod len s dvoma bytmi na poschodí. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
Dátum zverejnenia ponuky: 5.11.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu