Rodinný dom, 6-izbový Predaj

Hlohovec, Radlinského
179.000 €
Rozloha: 305
179000
  • Rozloha 305
  • Izby 6
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 3
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 6i RD, 305 m2, 677 m2, r. 2018, garáž, altánok, Radlinského ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojgeneračný, dvojpodlažný 6i rodinný dom s podpivničenou garážou, dreveným altánkom s krbom a upravenou záhradou, nachádzajúci sa v širšom centre mesta na Radlinského ul. v Hlohovci.

Dispozičné riešenie: V suteréne sa nachádza pivnica a technická miestnosť s plynovým kotlom so zásobníkom.
I. NP – vstup a vstupná hala, vľavo sú dve prechodné izby s oknami do ulice, vpravo je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Oproti vstupu je kuchyňa s jedálňou a komorou. Z kuchyne sa prechádza do vnútornej haly s druhým vchodom, kde je hlavná kúpeľňa s vaňou, spálňa, schodisko do podkrovia a vchod do pivnice a technickej miestnosti. II. NP – pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, kuchynský kút s jedálňou a obývacou izbou a spálňa s loggiou orientovanou do záhrady. Dom, ktorý v r. 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou a novou výstavbou je napojený na všetky IS vrátane vŕtanej studne. Pozemok JV orientácie, o výmere 506 m2, so staroslivo udržiavanou záhradou a dreveným altánkom s krbom poskytuje vlastníkom dostatočný priestor na oddych a relax. Okamžite k dispozícii.

Bonusy rod. domu: širšie centrum mesta, kompletná rekonštrukcia a výstavba, veľkorysý priestor pre dve generácie rodiny, 3x kúpeľne s toaletami a starostlivo udržiavaná záhrada so zeleňou.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.10.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu