Byt, 2-izbový Predaj

Leopoldov
59.900 €
Rozloha: 70
59900
  • Rozloha 70
  • Izby 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2i byt, 70 m2, kompl. rekonštrukcia, klimatizácia, Leopoldov

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 2i byt, 69 m2, na 2./3.p., s pivnicou len 2 min. cesty autom od diaľnice D1 v časti Prechodné - Leopoldov. Bytová jednotka prešla kompletnou rekonštrukciou: nové plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, obklady, maľovka, murované jadro, rozvody sietí, bezpečnostné dvere, sanita, klimatizácia a iné. Dispozícia bytu: priestranná chodba, kuchyňa, samostatná toaleta, kúpeľňa s oknom a sprchovým kútom a dve nepriechodné izby.
Byt má novo - vybudované rozvody na nezávislé vykurovanie pre krbové kachle a el. bojler na ohrev vody. Orientácia bytovej jednotky: kuchyňa je orientovaná na sever, spálňa na východ a obývacia izba je južnej orientácie. Tehlový byt. dom je pred finalizáciou zateplenia a rekonštrukcie. Nehnuteľnosť sa nachádza v zaujímavej lokalite len 200 m od nákupného centra s Tescom a neďaleko Váhu a štrkoviska vhodného na kúpanie či rybolov. Byt je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.10.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu