Rodinný dom, 2,5-izbový Predaj

Pastuchov
45.000 €
Rozloha: 85
45000
  • Rozloha 85
  • Izby 2,5
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2,5i RD, 85 m2, 559 m2, Pastuchov okr. Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom so sedlovou strechou, pivnicou, letnou kuchyňou, hospodárskou budovou, veľkou záhradou a predzáhradkou nachádzajúci sa v centrálnej časti obce Pastuchov. Rodinný dom je pripojený na všetky IS s výnimkou kanalizácie, má žumpu. Ohrev vody sa realizuje plyn. bojlerom. Vykurovanie je možné zabezpečiť alternatívne plyn. kotlom prostredníctvom radiátorov alebo kachľami na tuhé palivo. Dispozícia domu: predsieň s pracovňou, vľavo je kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta, vpravo sa nachádza spálňa. Oproti vchodu je kuchyňa s jedálňou a komorou. Z kuchyne sa prechádza do druhej spálne. Rekonštrukciou sa vymenili všetky rozvody sietí, plastové okná a dvere, dom sa zateplil, zaizoloval, urobili sa nové stierky a iné. Nehnuteľnosť stojí na mierne svahovitom a oplotenom pozemku južnej orientácie o výmere 559 m2, ktorý je prístupný aj z jeho zadnej časti. V záhrade južnej orientácie je viac ako 100 koreňov viniča, niekoľko ovocných stromov a klenbová vínna pivnica. Dostupnosť obce autom, ktorá leží v juhozápad. časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny na hornom toku Bratiny: Hlohovec – 10 min., D1 – 15 min., Nitra – 25 min.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 23.10.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu