Rodinný dom, 6-izbový Predaj

Rišňovce
185.000 €
Rozloha: 275
185000
  • Rozloha 275
  • Izby 6
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 6i RD, 275 m2, záhradný dom, garáž, terasa, záhrada - 2611 m2, Rišňovce okr. Nitra

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, dvojgeneračný, trojpodlažný 6-izbový rodinný dom s garážou, predzáhradkou, murovaným záhradným domom, terasou a veľkorysou záhradou južnej orientácie nachádzajúci sa v tichej uličke Rišňoviec. Dispozícia z ½ podpivničeného rodinného domu: suterén – techn. miestnosť a sklad. Prízemie – predsieň, chodba, schodisko, hosťovská toaleta, vstup do garáže s automatickou bránou, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, spálňa a obývacia izba. II. NP – 4x nepriechodné izby, balkón, kúpeľňa a samostatná toaleta.
Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS + vlastná kopaná studňa. Ohrev vody a vykurovanie zabezpečuje plyn. kotol prostredníctvom radiátorov. Dom prešiel v r. 2004 zásadnou rekonštrukciou a obnovou technického vybavenia: nový krov a strecha, fasáda, plastové okná, interiérové žalúzie, kompletné oplotenie nehnuteľnosti, elektrická posuvná kovaná brána, el. garážová brána, externé osvetlenie, bezpečnostný systém, zámková dlažba, okrasné rastlinstvo a zavlažovací systém.
Na pozemku južnej orientácie o výmere 2611 m2 sa na jeho konci nachádza obecný potok. Je rozdelený na oddychovú časť, kde sa nachádza kompletne zrekonštruovaný záhradný domček so spoločenskou miestnosťou s kachľami na tuhé palivo a sklad s dielňou. Za domom je drevený altánok s krbom a starostlivo ošetrované okrasné rastlinstvo. V druhej, úžitkovej časti sa nachádzajú ovocné stromčeky a poľnohospodárske rastliny. Pozemok je prístupný aj zo zadnej časti od potoka. Obec má nadštandardné občianske vybavenie a strategickú polohu s rýchlym prístupom do Hlohovca, Nitry a na R1 (9 min.) autom i po železnici.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 13.8.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu