Rodinný dom, 7-izbový Predaj

Žlkovce
169.000 €
Rozloha: 285m2
169000
  • Rozloha 285m2
  • Izby 7
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – novostavba RD 7i + 2x kk, terasa, 285 m2, 720 m2, Žlkovce okr. Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj holostavbu 7i viacgeneračného rodinného domu s obývateľným suterénom a priestrannou betónovou terasou v tichej lokalite obce Žlkovce okr. Hlohovec s bezproblémovým prístupom k D1.

Samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou má administratívne a stavebne najnáročnejšiu časť výstavby za sebou a predstavuje ideálny projekt na rýchle dokončenie stavby podľa predstáv záujemcu. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá kompletná projektová dokumentácia, bezpečnostný systém s predprípravou na kamerový systém, optické internetové pripojenie, kompletný inžiniering vonkajších aj vnútorných rozvodov, podlahové vykurovanie, predpríprava na krbové teleso, hrubá vnútorná omietka, kompletný materiál na vonkajšie zateplenie, nové plastové okná s nadštandardnou hrúbkou skla a bezpečnostným kovaním na vchodových dverách vrátane žalúzií, materiál na garážový prístrešok, na pripojenie do kanalizačnej siete s čerpadlom a spätnou klapkou, odkvapový systém, a iné. Kompletná dokumentácia k domu je k nahliadnutiu.

Dispozícia trojpodlažnej stavby: Suterén – chodba, 3x nepriechodné izby, telocvičňa alebo herňa pre deti, kúpeľňa a technická miestnosť. I. NP – chodba, kuchyňa, hosťovská toaleta, zádverie, kúpeľňa, 3x nepriechodné izby a terasa. 100 m2 plocha podkrovia je pripravená na dokončenie podľa preferencií nového vlastníka. Dispozícia, pôdorys, výmery jednotlivých miestností v dome a ich podrobnejší popis nájdete vo fotogalérii.

Dom je orientovaný J → S a je napojený na všetky inžinierske siete. S rovinatým pozemkom o výmere 720 m2, ktorý je vzdušný, otvorený a poskytuje stavbe celodenný slnečný svit je spojené užívanie ďalších 780 m2 záhrady priamo za domom. Obec má strategickú pozíciu s ľahkou dostupnosťou do troch okresných miest autom: Hlohovec 10 km, Piešťany 20 km, Trnava 15 km a D1 4 km. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 1.8.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu