Rodinný dom, 3-izbový Predaj

Hlohovec, Šulekovo
120.000 €
Rozloha: 115
120000
  • Rozloha 115
  • Izby 3
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – samostatný 3i RD, 115 m2, 847 m2, garáž, D1, Šulekovo - Hlohovec

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný, samostatne stojaci, 3 izbový rodinný dom so sedlovou strechou, garážou, letným domčekom, predzáhradkou a veľkou záhradou nachádzajúci sa v časti Hlohovca - Šulekovo s okamžitým prístupom k D1. Dispozícia domu: predsieň, chodba, sklad, komora, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, kuchyňa s jedálňou a 3x izby. Dom, ktorý je z ½ podpivničený, je napojený na všetky IS vrátane dvoch vŕtaných studní. Vykurovanie zabezpečuje nový plynový kotol prostredníctvom radiátorov. Ohrev vody sa realizuje el. bojlerom. Pozemok o výmere 847 m2 je rovinatý, vzdušný s celodenným slnečným svitom. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 1.8.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu