Rodinný dom, 2-izbový Predaj

Alekšince
35.000 €
35000
  • Izby 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2+kk RD, 75 m2, 493 m2, Alekšince okr. Nitra

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný 2i+kk rodinný dom, so sedlovou strechou, nachádzajúci sa v centrálnej časti obce Alekšince, len 15 km od Nitry. Dispozícia nehnuteľnosti: vstupná chodba, vľavo a vpravo sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby. Oproti vstupu do domu sa nachádza kuchyňa, cez ktorú sa prechádza do kúpeľne so sprchovým kútom, samostatnou toaletou a komorou. Dom, ktorý je napojený na všetky inžinierske siete, s výnimkou kanalizácie, ktorej prípojka je pred pozemkom, má vlastnú žumpu. Vykurovanie zabezpečujú plyn. gamatky a ohrev vody el. bojler. Rovinatý pozemok nehnuteľnosti tvorí predzáhradka, cez ktorú sa vstupuje do domu a záhrada JZ orientácie za domom o výmere 493 m2. Dostupnosť nehnuteľnosti: Nitra – 15 min., Hlohovec – 14 min. a R1 – 12 min. autom. V obci sa nachádza železničná zastávka na trati Leopoldov – Nitra. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 27.5.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu