Rekreačný objekt, 3-izbový Predaj

Smolenice
16.500 €
Rozloha: 55
16500
  • Rozloha 55
  • Izby 3

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 3i rekreačná chata, terasa, pivnica, Jahodník – M. Karpaty

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 3i murovanú chatu v rekreačnej oblasti Jahodník uprostred lesov v chránenej oblasti Malé Karpaty neďaleko obce Smolenice. ÚP 55 m2. Dispozične riešenie: 3x izby, kuchyňa, terasa a pivnica. Rekreačná chata je pripojená na elektrickú sieť, rozvod vody zo spoločnej studne je zavedený do pivnice. Chata má suchú toaletu. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečujú kachle na tuhé palivo.

Nehnuteľnosť stojí v krásnom prírodnom prostredí Malých Karpát kde sa nachádza niekoľko významných hradov, zrúcanín, zámkov, historických a prírodných pamiatok (napr. Smolenice, Červený Kameň, jaskyňa Driny, Molpír, vodné nádrže Buková a Boleráz a iné). V neďalekom rekreačnom stredisku, sa nachádzajú dve kompletne zrekonštruované reštauračné zariadenia, nové detské ihrisko a iné. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 10.5.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu